Pcontrol

Pcontrol to punkt wyjścia do zarządzania całą siecią drukującą. Nie ma konieczności pracy na serwerze wydruków, aby konfigurować Pcounter'a.

Pcontrol pozwala wykonać wszystkie niezbędne ustawienia Pcounter'a z dowolnej maszyny Windows NT (lub późniejszej) w sieci (za wyłączeniem konfiguracji portów, która musi być wykonana lokalnie).

Możesz otrzymać szybki wgląd w historię drukarki, lub raport o kolejce, a także konfigurować właściwości zdalnych drukarek bezpośrednio ze swojej stacji.

W powiązaniu ze specyficznymi funkcjami Pcounter'a, Pcontrol zapewnia centalny sieciowy widok kolejek, wydruków, uprawnienień, oraz monitorowanie SNMP w czasie rzeczywistym drukarek.

Pcontrol jest wzbogaconą o współpracę z Pcounter'em wersją Qcontrol.   Zobacz informacje o Qcontrol , gdzie podsumowane są funkcje zarządzania wydrukami oraz drukarkami.

Posiadając oferowane przez Qcontrol funkcje, Pcontrol pozwala nawigować po sieci i korzystać z funckji specyficznych dla Pcounter'a. W poniższym przykładzie, menu pojawiło się po kliknięciu prawym klawiszem na kolejce NT. Tę samą czynność można wykonać dla serwerów, kontekstów, oraz domen - Pcounter Administrator może być uruchomiony bezpośrednio z Pcontrol, od razu w kontekście rozliczenia wybranego obiektu.

Więcej informacji