Przegląd Produktów

Pcounter

Pcounter to oprogramowanie do śledzenia i rejestrowania wydruków, pozwalające organizacjom przypisywać powstające koszty do odpowiednich projektów, departamentów, studentów, kont klientów, lub po prostu monitorować wykorzystanie sieciowych zasobów drukujących.

Pcounter to wszechstronny, zorientowany sieciowo pakiet oprogramowania do rozliczania i zarządzania zasobami drukującymi, który w przeciwieństwie do innych produktów nie wymaga powtarzanych i niewygodnych instalacji oprogramowania na każdej stacji roboczej.

Pcounter śledzi wydruki z każdej platformy (PC, Mac, Unix, itp.) która ma prawo do drukowania do kolejki NetWare, NDPS, NT czy 2000. Pcounter integruje w sobie wszystko: rejestrowanie, rozdział zasobów w zależności od obciążenia, oraz zarządzanie kolejką w prostym uniwersalnym interfejsie, który może pracować jednocześnie z sieciami Microsoft Windows jak i Novell NetWare.

Pcounter skierowany jest dla wszystkich typów organizacji: akademickich, billingujących względem klienta/projektu, bibliotek, biur, fabryk, itp.

Pcounter dostępny jest w dwu wersjach, odpowiednio dla NetWare i Windows.

Pobierz broszurę dotyczącą Pcounter'a »

Pobierz produkt z 60 dniowym okresem próbnym »

Pcounter PRO

Pcounter PRO posiada wszystkie cechy Pcounter'a PLUS wbudowaną obsługę terminali 3cich dostawców, takich jak terminale do kopiarek czy maszyny ładujące konto.

Pcounter PRO dostępny jest w dwu wersjach, odpowiednio dla NetWare i Windows.

Pobierz broszurę dotyczącą Pcounter'a »

Pobierz produkt z 60 dniowym okresem próbnym »

Stacja Pcounter

Stacja Pcounter to oprogramowanie do zwalniania wydruków z kolejki, współpracujące z Pcounter'em. Użytkownik lub operator systemu może zwalniać w ten sposób prace do wydruku z kolejki na drukarkę.

Jedną z zalet Stacji Pcounter jest to, iż jedna stacja może obsługiwać kilka drukarek, dzięki temu zapewniając efektywne i tanie rozwiązanie do zwalniania (na żądanie) oczekujących wydruków - dzięki czemu wydruk opuszcza drukarkę dopiero w momencie gdy użytkownik znajduje się przy niej.

Stacja Pcounter daje także możliwość podłączenia czytników kart od wielu dostawców, takich jak: IPC, Infineer, Cartadis, i innych.

Stacja Pcounter nie obsługuje kopiowania. Obsługa kopiowania realizowana jest za pomocą Pcounter PRO i terminali do kopiarek.

Stacja Pcounter jest oferowana tylko w wersji dla Windows

Dowiedz się więcej »

Pobierz produkt z 60 dniowym okresem próbnym »

Pcounter XAuditron (dla maszyn Xerox)

Pcounter XAuditron jest produktem specjalnie przygotowanym dla maszyn wielofunkcyjnych Xerox, a dającym możliwość automatycznego wysłania kodów użytkowników oraz klientów do maszyn Xerox, a także pobierania plików rejestru zdarzeń z maszyn do Pcounter'a. Identyfikatory użytkowników i kody kont klientów wpisywane są wtedy bezpośrednio na wyświetlaczu maszyny, a informacje o transakcjach dopisywane są do rejestru zdarzeń. Obsługuje wydruki, kopie, skanowanie i faksowanie.

Pcounter XAuditron może funkcjonować z licencją Pcounter lub Pcounter PRO, a także jako samodzielny system.

Pcounter XAuditron jest doskonałym rozwiązaniem w środowiskach, gdzie konieczna jest rejestracja kodów projektu, klienta czy departamentu, ale bez potrzeby wykorzystywania karty do identyfikacji użytkownika.

Pcounter XAuditron dostępny jest w dwu wersjach, odpowiednio dla NetWare i Windows.

Pcounter WebPay (PWP)

Pcounter WebPay to Internetowa usługa sieciowa, która pozwala użytkownikom dokonywać transferu funduszy z karty debetowej lub kredytowej, a także innych dostępnych w Internecie metod płatniczych na konto Pcounter'a służące do drukowania/kopiowania, w sposób łatwy i bezpieczny 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, z każdego podłączonego do Internetu komputera.

Pcounter WebPay posiada także wbudowany interfejs dla kasjera, z poziomu którego obsługa może dokonywać operacji na kontach użytkowników, a wszystko to w prostym w użyciu, kontrolowanym i chronionym środowisku. Oddzielnie funkcjonuje wszechstronny interfejs administratora, pozwalający na tworzenie szczegółowych raportów celem ogólnego ograniczania kosztów wydruków.

Pcounter WebPay jest zewnętrzną usługą, obsługiwaną przez serwery Pcounter WebPay w najwyższej jakości centrum danych. Jest to rozwiązanie tanie, łatwe w konfiguracji, bez umów serwisowych. Nie jest wymagany żadny dodatkowy sprzęt, czy oprogramowanie które należałoby kupić, zainstalować, obsługiwać i serwisować - wszystko czego potrzebuje do pracy WebPay jest w standardzie Pcounter.

Pcounter WebPay może być wykorzystywany przez sektor akademicki, ale także komercyjny i publiczny do doładowywania konta wykorzystywanego w kawiarenkach czy bibliotekach.

Pcounter WebPay może także obsługiwać anonimowych użytkowników bibliotek, ponieważ użytkownicy mogą tworzyć sobie konta w ramach WebPay bez konieczności interwencji obsługi.

Zobacz demo systemu on-line na www.pcounterwebpay.com »

Pcounter Web Report (PWR)

PWR zapewnia prosty dostęp do rejestru zdarzeń Pcounter'a, w którym przechowywane są wszystkie dane dotyczące transakcji oraz stanów kont, dzięki tej aplikacji można swobodnie prezentować i wykorzystywać wybrane dane na wiele sposobów zgodnie z życzeniem klienta.

PWR to oprogramowanie instalowane na tym samym serwerze co Pcounter (serwerze danych), a w momecie pobrania danych z rejstru zdarzeń Pcounter do PWR dane umieszczone zostają w bazie danych MySQL.

Zobacz on-line demo na www.pcounterwebreport.com »

Terminale PRO

Terminale do rejestrowania kosztów kopii i realizowania bezpiecznych wydruków, które powstały aby współpracować z Pcounter'em PRO. Terminale mogą pracować ze wszystkimi kopiarkami i maszynami wielofunkcyjnymi posiadającymi wymagany do współpracy interfejs.

Program terminali obejmuje szeroki zakres różnych technologii kartowych obecnych na rynku, takich jak: pasek magnetyczny, MiFare, HID, kod kreskowy, itp.

Terminale PRO obejmują także szereg urządzeń ładujących na monety/banknoty zwanych Pay2Print z poziomu których studenci mogą dokonywać wpłat na swoje konta w systemie Pcounter.

Dowiedz się więcej »

Więcej informacji