Produkty dostawców trzecich

Pcounter WebPay

W pełni zautomatyzowane internetowe rozwiązanie płatnicze skierowane dla sektora akademickiego, a które to pozwala studentom przelewać środki na swoje konto w ramach systemu Pcounter z każdego miejsca o każdej porze.

więcej informacji »


Pcounter Web Cashier

PWC to dodatkowe oprogramowanie do Pcounter'a, które pozwala przeprowadzać wszystkie możliwe operacje na kontach użytkowników, takie jak zmiana stanu konta, drukowanie potwierdzeń, przeglądanie historii transakcji, itp. przy użyciu przeglądarki www, personelowi o podstawowej wiedzy z zakresu IT.

więcej informacji »


Pcounter Web Report

PWR jest dodatkowym narzędziem raportującym dla Pcounter'a, tworzącym szczegółowe raporty oraz statystyki, także graficzne wizualizacje, na bazie informacji zawartych w rejestrze zdarzeń Pcounter'a. Wykorzystując graficzny interfejs sieciowy (obsługa z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej) zapewnia wyjątkową elastyczność. Wszystko to bez potrzeby szkolenia, czy posiadania specjalistycznej wiedzy.

więcej informacji »


Terminale Pcounter PRO (terminale do kopiarek)

Rozbudowana linia terminali została przygotowana specjalnie do współpracy z Pcounter'em, dając możliwość jednoczesnego rozliczania kosztów wydruków oraz kopii, ponadto obsługując funkcję bezpiecznego wydruku na żądanie.
 
Terminale dostępne są w szerokiej gamie opcji, dzięki czemu są w stanie spełnić wymagania większości klientów. Stanowią one najszerszy i najmocniejszy program terminali tego typu na rynku.
 
Terminale są sprzedawane wyłącznie poprzez partnerów Pcounter na terenie Europy.

więcej informacji »


Pay2Print (automaty do doładowywania konta)

Linia automatów do samoobsługowego doładowywania konta w ramach systemu Pcounter, bez konieczności angażowania pracowników.
 
Automaty te są sprzedawane wyłącznie poprzez partnerów Pcounter na terenie Europy.

więcej informacji »


 

Więcej informacji