Pcounter Web Report

Przegląd

PWR jest dodatkowym narzędziem raportującym dla Pcounter'a, tworzącym szczegółowe raporty oraz statystyki, także graficzne wizualizacje, na bazie informacji zawartych w rejestrze zdarzeń Pcounter'a.

PWR to aplikacja pracująca w oparciu o bazę danych rejestru zdarzeń Pcounter'a, która kopiuje do bazy danych MySQL. Z tego poziomu PWR może generować raporty, zgodne z oczekiwaniami klientów.

PWR obsługiwany jest poprzez interfejs sieciowy, co zapewnia mu wyjątkową elastyczność.

PWR nie wymaga szkolenia w dziedzinie jego obsługi, ani żadnej wiedzy specjalistycznej.

Korzyści

Łatwy podgląd rejestru Pcounter'a dotyczącego wykorzystania zasobów drukarkowych jak również kopiarkowych. Raporty zawierające wykresy dają pogląd na obraz kosztów tworzenia dokumentów w zdefiniowanym okresie czasu.

PWR zapewnia łatwy dostęp do zgromadzonych danych, które można prezentować w formie wstępnie zdefiniowanych raportów lub w indywidualnie przygotowanej formie (wersja 2)

Środowiska docelowe

Wszystkie firmy i instytucje, które chcą szczegółowo i łatwo przetwarzać dane zawarte w rejesrze Pcounter'a, także poprzez graficzne wizualizacje. Raporty mogą być tworzone względem departamentu, drukarki, użytkownika, klienta/projektu, itd.

Akadmickie środowisko, które chce obserwować wykorzystanie dokumentów przez nauczycieli w stopniu ogólnym, zaś studentów bardziej szczegółowo.

Firmy działające na rzecz klientów, które chcą szybko i łatwo weryfikować koszty danego klienta lub projektu.

Poszukujące narzędzia, aby łatwo uzyskać dane dotyczące obciążenia drukarek/maszyn wielofunkcyjnych w środowisku, a zatem optymalizować rozmieszczenie maszyn w tymże.

Firmy i instytucje szukające szybkiego wglądu w wykorzystanie koloru i kosztów związanych z takimi wydrukami w swoim środowisku.

Inne

Pobierz w pełni funkcjonalną 60-dniową wersję próbną (TYLKO Pcounter for Windows)

« Powrót do listy

 

Więcej informacji