Terminale Pcounter PRO (terminale do kopiarek)

Zastosowanie produktu

Terminale występują w wielu opcjach, np. z klawiaturą alfa-numeryczną typu SMS (jak na zdjęciu) lub pełną klawiaturą Qwerty, w wersjach bez czytnika kart lub z czytnikami kart: magnetycznych (ISO/ABA 4000), MiFare, HID, elektronicznych (ISO 7816) lub jednorazowych magnetycznych.

 

Terminale wyposażone są w czery wejścia (różne linie cenowe) i mogą być podłączane do szerokiej gamy sprzętu zapewniając kontrolę organizacjom pragnącym rozliczać wykonywane kopie.

 

Terminale wspierają funkcję bezpiecznego wydruku na żądanie jednocześnie rozliczając kopie.

 

Terminale są naturalnym rozszerzeniem obecnych instalacji, tworząc jeden centralny system rozliczania wydruków oraz kopii

 

Licencja Pcounter PRO jest wymagana do pracy z terminalami, istniejące instalacje Pcounter mogą być w prosty sposób zaktualizowane do wersji PRO.

 

Zasada działania
 

Terminale wyposażone są w cztery linie cenowe, które odpowiadają za naliczanie różnych cen za różne rozmiary papieru. Terminale mają dostęp do konta w systemie Pcounter poprzez sieć, z którego pobierane są informacje o wolnych środkach lub przyznanych limitach. Użytkownik autoryzuje się przy terminalu wprowadzając swój login i hasło poprzez klawiaturę typu SMS, lub identyfikuje się kartą - stan jego konta przesyłany jest wtedy przez sieć TCP/IP do terminala. Jeśsli użytkownik ma uprawnienia odpowiednie aby rozpocząć kopiowanie, maszyna jest odblokowywana. Po zakończeniu transakcji konto jest aktualizowane o koszt wykonanych kopii.

 

Aby zapewnić dostęp do oprogramowania serwera, na serwerze instalowana jest aplikacja obsługująca komunikację poprzez sieć TCP/IP między terminalem a oprogramowaniem Pcounter.

Dane techniczne:

  • 4 linie cenowe
  • znaki alfabetu wprowadzane poprzez klawiaturę typu SMS (lub pełną klawiaturę Qwerty)
  • bezpieczny tryb ukrywa wprowadzane przez użytkownika hasło
  • możliwość ustalenia krótkich identyfikatorów w konfiguracji bez użycia kart

Specyfikacja

  • wyświetlacz: podświetlany graficzny, 4 linie po 20 znaków
  • wyjścia: 2 przekaźnikowe
  • wejścia: 4 opto-izolowane
  • zasilacz: impulsowy, 5V
« Powrót do listy

 

Więcej informacji